REH4MAT członkiem klastra TECHNOMED – Technologia w Medycynie

TECHNOMED

Klaster TECHNOMED – Technologia w Medycynie rozpoczął swoją działalność w ubiegłym roku z inicjatywy Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz podkarpackich szpitali i przedsiębiorstw branży związanej z medycyną lub technologią medyczną. Jako czołowego producenta wyrobów ortopedycznych i akcesoriów medycznych, nie mogło zabraknąć tam naszej firmy! Zaawansowane i najbardziej nowoczesne technologie będące częścią procesu produkcyjnego naszych produktów to z pewnością cecha wyróżniająca markę REH4MAT. Zaawansowany i dobrze wyposażony park technologiczny pozwala naszym projektantom „rozwinąć skrzydła” i stworzyć wyrób przygotowany indywidualnie dla danego pacjenta.

Czym jest dla nas klaster TECHNOMED? Świetnym partnerem, który wspiera rozwój rozwiązań technologicznych w zakresie projektowania systemów wspomagających leczenie i rehabilitację osób o ograniczonych zdolnościach ruchowych. Celem klastra jest również wdrażanie i propagowanie technologii wpływających pozytywnie na jakość życia. Mamy nadzieję, że nasze członkostwo w klastrze pozwoli nam unowocześnić rynek technologii medycznych.

Więcej informacji dotyczących działalności klastra TECHNOMED znajdziecie Państwo na stronie internetowej stowarzyszenia, którą polecamy odwiedzić: http://www.technomed.prz.edu.pl