CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWE (R&D CENTER)

Czym jest Centrum Badawczo-Rozwojowe (CBR) firmy REH4MAT?

Centra Badawczo-Rozwojowe z roku na rok nabierają strategicznego znaczenia dla organizacji, w ramach których działają. Posiadanie w swoich strukturach odrębnego sektora jakim jest R&D Center, świadczą o innowacyjności firmy i zaawansowaniu produkcji.

R&D Center firmy REH4MAT działa od początku jej powstania. Skupia ono w sobie zespół wyspecjalizowanych konstruktorów, bioinżynierów, technologów, fizjoterapeutów i lekarzy. Tak szerokie spectrum ekspertów pozwala na wielokierunkową analizę badawczą produktu już na poziomie jego projektowania. Nasze Centrum Badawczo-Rozwojowe działa w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 13485.

Jakie zadania spełnia R&D Center?

Nasze Centrum Badawczo-Rozwojowe przede wszystkim realizuje kompleksowo projekty techniczne, produkcję oraz badania prototypów z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego. Zanim produkt powstanie, zostaje on dokładnie przemyślany, przebadany i zaopiniowany przez odpowiedzialne jednostki. W ten oto sposób, wszystkie nasze wyroby, zanim zostaną wprowadzone na rynek, przechodzą kompleksową analizę badawczą. Jednym z etapów analizy badawczej jest również przeprowadzanie oceny klinicznej, która polega na analizie wyników z badań klinicznych. W ten sposób potwierdzamy bezpieczeństwo oraz skuteczność naszych wyrobów w przewidzianym zastosowaniu. Ocena kliniczna jest procesem ciągłym dlatego na bieżąco zbieramy informacje zarówno od naszych klientów jak i zewnętrznych ekspertów. Na podstawie informacji zwrotnych, technolodzy i konstruktorzy wdrażają ulepszenia i innowacje.

Dzięki takiemu schematowi postępowania możesz być pewny, że nasz produkt, który właśnie trafił w Twoje ręce, spełni wszystkie nawet najwyższe oczekiwania.